Z jakých médií zachraňujeme data?

  • Záchrana dat z pevného disku (SATA, IDE, SCSI, HDD, SSD, 2,5”, 3,5")
  • Záchrana dat z externího disku (miniUSB, microUSB, USB-C, USB)
  • Záchrana dat z RAID disku z polí v serverech
  • Záchrana dat z flash disku
  • Záchrana dat z paměťové karty (CF I+II, SmartMedia, xD card, Secure Digital, Memory Stick)
  • Záchrana dat z diskety ZIP, JAZ
  • Záchrana dat z CD, DVD

Víme co děláme

Zakládáme si na naprosto osobním přístupu ke každé zakázce. Zákaznická zkušenost je pro nás na prvním místě. Rychlost opravy je svižná, ale kvalitní práce někdy vyžaduje čas navíc. Jsme servis, který se nikdy nesnažil být nejlevnější. Jsme servis, který se snaží být nejpoctivější a těší nás, že si nás za to naši zákazníci už téměř 10 let váží.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Záchrana ztracených dat / Servis Hradec Králové

Ať už s vaším starým diskem zmizelo v křemíkovém nebi cokoliv, není to ztraceno navždy. Pracovní dokumenty, fotky z dovolené, nebo třeba sbírka receptů, to vše můžete dostat zpět.

Máme vysokou úspěšnost záchrany ztracených dat

Ať už jsou vaše data uvězněna v nefunkčním disku, na paměťové kartě, flash disku, nebo třeba disketě, nemusíte zoufat. Díky nejpokročilejším technologiím dokážeme za rozumné ceny obnovit téměř cokoliv. Výjimkou nejsou ani nečitelná CD nebo DVD, na kterých máte uchované například rodinná videa.

Náročná záchrana dat = více času

Záchranu dat obvykle realizujeme do 2 pracovních dnů, v případě obnovy dat z velmi porušených nosičů si může proces vyžádat delší dobu.

Jsme důvěryhodný servis

Nic neriskujete – u extrémně porušených nosičů je možné, že se data zachránit nepodaří. V takovém případě zaplatíte pouze symbolickou diagnostiku.

Servis zařízení všech typů a značek

Opravujeme všechny modely