Kdy je potřeba notebook vyčistit?

  • Notebook se přehřívá
  • Notebook je hlučný
  • Notebook se při vysoké zátěži vypne
  • Notebook při vysoké zátěži hučí
  • Ventilátor notebooku jede na plné otáčky
  • Notebook se samovolně restartuje
  • Pokud jste notebook nečistili déle než rok
  • Pokud s notebookem pracujete v prašném prostředí, tak je dobré jej nechávat čistit každého půl roku

Víme co děláme

Zakládáme si na naprosto osobním přístupu ke každé zakázce. Zákaznická zkušenost je pro nás na prvním místě. Rychlost opravy je svižná, ale kvalitní práce někdy vyžaduje čas navíc. Jsme servis, který se nikdy nesnažil být nejlevnější. Jsme servis, který se snaží být nejpoctivější a těší nás, že si nás za to naši zákazníci už téměř 10 let váží.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Vyčištění chlazení notebooku / Servis Hradec Králové

Dobré vztahy stojí za to udržovat co nejdéle. Pravidelné čištění notebooku prodlouží jeho životnost i o několik let. Zdá se to jako klišé, ale „čistota – půl zdraví” platí u notebooků dvojnásob. Zkuste si obalit hlavu polštářem a dýchat... Nic moc, že? A přesně takhle se cítí váš zaprášený notebook. Není se pak čemu divit, že ztrácí dech – hučení, přehřívání a zpomalené fungování – to vše jsou projevy přítomnosti prachu.

Jak často čistit notebook?

Notebook není sváteční porcelán, ale pokud má správně fungovat, je třeba ho čistit minimálně jednou ročně. Pokud pracujete v prašném prostředí, je lepší svěřit počítač do péče profesionálů častěji. Mimochodem… Víte, kde se počítač zanáší nejrychleji? V posteli. Kdo si občas nedopřeje kratochvíli u filmu s notebookem v peřině, ať hodí kamenem. Zatímco vy relaxujete, váš počítač čistí lůžkoviny od prachu jako vysavač. A podle toho pak vypadá…

Jak probíhá vyčištění notebooku?

Čistý notebook neznamená vyleštěný monitor a vysátou klávesnici. Váš počítač profesionálně rozebereme, pečlivě pročistíme každou součástku a hlavně – vyměníme speciální teplovodivou pastu, která odvádí teplo ze srdce počítače – procesoru. Ta postupem času tvrdne a ztrácí své vlastnosti. Nakonec zbývá už jen kontrola funkčnosti a výkonu všech komponent. Stejně jako plíce nekuřáka, i čistý notebook bude fungovat lépe a déle.

Stačí si zapsat za uši naše telefonní číslo – 731 555 556. V případě poruchy notebooku volejte náš servis nebo si objednejte bezplatný svoz z celé ČR. Vrátíme vám kvalitně opravený notebook rychle a nebude vás to stát jmění…

Servis zařízení všech typů a značek

Opravujeme všechny modely