Projevy vadného displeje u notebooku

  • Nefunguje podsvícení displeje / obrazovky
  • Rozteklé barvy po displeji / obrazovce
  • Na displeji se nezobrazují některé barvy
  • Náhodně se mění jas displeje
  • Svislé pruhy na displeji notebooku
  • Viditelně prasklá obrazovka notebooku
  • Na displeji notebooku jsou světlá nebo tmavá místa / skvrny
  • Funguje pouze podsvícení displeje, ale nic se nezobrazuje
  • Displej / obrazovka problikává

Víme co děláme

Zakládáme si na naprosto osobním přístupu ke každé zakázce. Zákaznická zkušenost je pro nás na prvním místě. Rychlost opravy je svižná, ale kvalitní práce někdy vyžaduje čas navíc. Jsme servis, který se nikdy nesnažil být nejlevnější. Jsme servis, který se snaží být nejpoctivější a těší nás, že si nás za to naši zákazníci už téměř 10 let váží.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Výměna prasklého displeje notebooku / Servis Hradec Králové

Je to k zlosti. Notebook funguje, zvuk hraje, ale vy nevidíte vůbec nic. Prý že „co oči nevidí, srdce nebolí”, prasklý displej ale toto rčení staví na hlavu. Ale nevěšte hlavu, není to žádná tragédie! Některé závady dokáže odhalit jen zkušený technik, v tomto případě ale hned poznáte, odkud vítr vane... Displej notebooku je velmi křehký a „první na ráně”, proto je jeho výměna jedním z nejčastějších úkonů, které u nás provádíme.

Jak opravujeme displeje u notebooků?

Pokud jsou na monitoru rozteklé pixely, skvrny nebo pokud přestal fungovat úplně, je nutná jeho výměna. Opravujeme displeje notebooků všech typů i značek. Používáme díly od autorizovaného distributora, který zaručuje jejich kvalitu i dodání do druhého dne. Stejně tak i náš servis obvykle výměnu displeje provede do druhého dne – do dvou dnů tak máte svůj notebook opět v kondici. A vše je jako dřív.

V ojedinělých případech je nutné díl objednat ze zahraničí. V takovém případě vždy konzultujeme konkrétní postup se zákazníkem.

Vyplatí se výměna displeje u mého notebooku?

Ve většině případů ano. Cena displeje se liší dle modelu notebooku. Pokud vás zajímá konkrétní cena opravy, zašlete nám celý název modelu notebooku, který naleznete na štítku umístěném na spodní straně počítače nebo pod baterií. Stačí vyfotit a poslat. My vám obratem sdělíme, na kolik vás oprava displeje vyjde.

Stačí si zapsat za uši naše telefonní číslo – 731 555 556. V případě poruchy notebooku volejte náš servis nebo si rovnou objednejte bezplatný svoz z celé ČR. Vrátíme vám kvalitně opravený notebook rychle a nebude vás to stát jmění…

Servis zařízení všech typů a značek

Opravujeme všechny modely