Jaké jsou příznaky zavirovaného notebooku?

  • Rozesílání pochybných emailů z vaší schránky
  • Vyskakující okna ve vašem internetovém prohlížeči
  • Vyskakující varovná a podezřelá upozornění v rohu obrazovky
  • Nepřístupná data ve vašem počítači
  • Internetový prohlížeč se chová divně
  • Notebook se chová podivně
  • Antivirus hlásí víry
  • Virus zašifroval data a požaduje výkupné za jejich dešifrování

Víme co děláme

Zakládáme si na naprosto osobním přístupu ke každé zakázce. Zákaznická zkušenost je pro nás na prvním místě. Rychlost opravy je svižná, ale kvalitní práce někdy vyžaduje čas navíc. Jsme servis, který se nikdy nesnažil být nejlevnější. Jsme servis, který se snaží být nejpoctivější a těší nás, že si nás za to naši zákazníci už téměř 10 let váží.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Odvirování notebooku / Servis PC Hradec Králové

Malware, spyware, ransomware. Že vám tato slova nic neříkají? Není se čemu divit. Notebooky ohrožují miliony druhů virů a některé z nich možná máte i ve svém notebooku. Ani o nich nevíte.

Vývojáři antivirových softwarů jsou za nimi vždy o krok pozadu. Hackeři neustále vylepšují svou armádu virů, aby z vašeho počítače získali data, hesla, nebo třeba peníze z vašeho účtu. Nejde ale jen o nehmotné újmy, které vám mohou viry způsobit. Ty nejtvrdší kalibry mohou z vašeho notebooku udělat drahé těžítko.

Jak se virů zbavit?

V některých případech bohužel nezbývá, než celý notebook přeinstalovat. V našem středisku ale pracujeme s profesionálními nástroji s jejichž pomocí dokážeme většinu virů detekovat a odstranit. Při odstraňování virů můžeme nastavit ochranu vašeho notebooku tak, abychom snížili riziko, že virus chytnete znovu. A jako bonus od nás dostanete pár dobře míněných rad, jak se pro příště virům vyvarovat. Neváhejte se nás zeptat na naši nabídku antivirových řešení.

Jaké viry jsou v současnosti nejčastější?

Trojský kůň, malware, spyware, ransomware, cryptowall, backdoor, bitcoin miner, nebo třeba policejní virus. Virus vám někdy jen hrozí pomocí vyskakovacích oken a spamu, jindy vám úplně zašifruje všechna data v notebooku a požaduje výkupné.

Servis zařízení všech typů a značek

Opravujeme všechny modely