Časté nedostatky domácích Wi-Fi sítí

 • Nedostatečné wifi pokrytí domu/bytu
 • Wifi vypadává a není stabilní
 • Wifi router je nutné často restartovat
 • Wifi síť zmizela
 • Wifi funguje, ale počítač hlásí "bez přístupu k internetu"
 • Wifi je zpomalená
 • Počítač hlásí "k síti se nelze připojit"
 • Počítač se samovolně odpojuje od wifi
 • Počítač se nemůže připojit k wifi
 • Počítač hlásí, že síťový kabel je odpojen
 • Počítač hlásí, že wifi router využívá zastaralé zabezpečení

Víme co děláme

Zakládáme si na naprosto osobním přístupu ke každé zakázce. Zákaznická zkušenost je pro nás na prvním místě. Rychlost opravy je svižná, ale kvalitní práce někdy vyžaduje čas navíc. Jsme servis, který se nikdy nesnažil být nejlevnější. Jsme servis, který se snaží být nejpoctivější a těší nás, že si nás za to naši zákazníci už téměř 10 let váží.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Nastavení domácí Wi-Fi sítě / Servis PC Hradec Králové

Mobily, tablety, notebooky, chytré televize – většina domácností má dnes nejednu z těchto technologických vychytávek. Aby mohla „chytrá” zařízení fungovat naplno a správně, potřebují připojení k internetu. A tím nejkomfortnějším a nejužívanějším je právě domácí bezdrátová síť.

Ne každý má ale čas, chuť nebo znalosti, aby si síť nastavil sám. A není to žádná ostuda. Počítačový záchranář vám navrhne zařízení pro šíření domácí bezdrátové sítě na míru podle dispozic vašeho domu, kanceláře nebo bytu. Zajistíme vám spolehlivý WI-FI router, který poskytne vaší domácnosti pokrytí všude tam, kde ho potřebujete. Samozřejmostí je i nastavení a zabezpečení domácí bezdrátové sítě.

Profesionální domácí Wi-Fi síť

Domácí kabelové síti dávno odzvonilo. Bezdrátová síť nabízí svobodu pohybu. Své emaily, sociální sítě či zprávy máte k dispozici kdekoliv. Na terase, v obýváku, ložnici nebo třeba v koupelně. Jsou ale případy, kdy i starý dobrý UTP kabel stále splní svůj účel lépe, než bezdrátová WI-FI síť. Pro stolní počítač, síťové úložiště nebo třeba O2 TV nabízí kabelová síť lepší stabilitu i rychlost připojení. Varianty se přitom nevylučují – v jedné síti vám můžeme nastavit zařízení připojená kabelem i WI-FI rozhraním.

Domácí síťové řešení na míru

Počítačový záchranář vám nabízí řešení domácí kabelové i bezdrátové sítě na míru. Zhodnotíme vaše potřeby a navrhneme vám ideální variantu. Vše máte bez starostí, rychle a nakonec možná i levněji.

Chytré domácnosti mají u nás zelenou

Chytré domácnosti čím dál více pronikají do našich domovů. Pro jejich stabilní chod je zapotřebí kvalitní domácí kabelové a bezdrátové Wi-Fi sítě. S dodáváním chytrých domácností i stavěním pokročilých Mesh Wi-Fi sítí máme spoustu zkušeností a rádi jednu takovou postavíme i vám. Neváhejte se na nás obrátit.