Kybernetická rizika

 • Zcizené přihlašovací údaje k webovým stránkám
 • Zcizené bezpečnostní údaje o platebních kartách
 • Zcizená osobní data jako jsou fotografie, videa a další dokumenty
 • Kompromitovaná e-mailová schránka, přes kterou hacker může odesílat spam
 • Kompromitovaný přístup k vašemu obrazu, mikrofonu nebo webkameře
 • Krádež identity na sociálních sítích a přístup k osobním datům včetně obsahu, který odesíláte přes aplikace jako je Messenger, Instagram apod.
 • Hacker vám zašifruje veškerá data v počítači a požaduje výkupné ve formě bitcoinové platby do anonymní kryptopeněženky.
 • Zcizení soukromých dat a vydírání jejich zveřejněním
 • Hacker získá přístup k vašemu Apple/Google kalendáři a vloží vám do něj události s odkazem na stažení viru
 • Zcizení přístupu k vašemu facebookovému účtu a šíření viru nebo žádosti o platbu vašim přátelům
 • Sledování vaší polohy a soukromé komunikace

Víme co děláme

Zakládáme si na naprosto osobním přístupu ke každé zakázce. Zákaznická zkušenost je pro nás na prvním místě. Rychlost opravy je svižná, ale kvalitní práce někdy vyžaduje čas navíc. Jsme servis, který se nikdy nesnažil být nejlevnější. Jsme servis, který se snaží být nejpoctivější a těší nás, že si nás za to naši zákazníci už téměř 10 let váží.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Antivirové řešení / Servis Hradec Králové

V digitálním věku došlo k rozkvětu informačních technologií. S tím se však pojí i nová kybernetická rizika. Zabezpečíme vaše zařízení.

Zvykli jsme si používat a nosit u sebe spoustu technologicky vyspělých zařízení, které nám usnadňují a zkvalitňují život. Většina těchto zařízení ke své funkci potřebuje internetové připojení. A tam přichází kámen úrazu. Kybernetické hrozby jsou na vzestupu a naše telefony, tablety a počítače dávají hackerům spoustu příležitostí nás okrást nebo nám jinak ublížit.

Nevystavujte se zbytečným rizikům a mějte svá zařízení zabezpečená pomocí kvalitních antivirů. Tuto službu vám rádi kvalifikovaně poskytneme.

Důvěřujeme řešení od společnosti ESET

Antivirová společnost ESET poskytuje celou řadu antivirových řešení pro různé typy uživatelů od fyzických osob, přes malé kanceláře až po velké korporáty. Jsme kvalifikovaní k tomu, abychom vám dodali nejvhodnější antivirové řešení, díky kterému budete v klidu a v bezpečí.

Nepodceňujte kybernetická rizika

Pokud cítíte, že se některé z vašich zařízení chová zvláštně. Například vám v internetovém prohlížeči samovolně vyskakují okna, zobrazují se podezřelá upozornění, výhružky nebo výstrahy, nepodceňujte to. Někde jste na něco mohli neúmyslně kliknout, unáhleně otevřít soubor ze spamu, co vám přišel poštou nebo se vaše zařízení ocitlo na moment v nesprávných rukou, ale taky mohlo stačit pouhé připojení ke kompromitované cizí nezabezpečené Wi-Fi síti. Mezi riziková místa patří také webové stránky s nelegálním obsahem nebo obsahem pro dospělé. Ať už to bylo jakkoliv, apelujeme na váš rozum, abyste situaci řešili. Své zařízení nechte zkontrolovat odborníkem a zabezpečte jej kvalitním antivirovým programem.

Máme antivirus pro jakékoliv zařízení

Ať už máte počítač, notebook, tablet nebo telefon, holdujete systému Windows, Android, Linux nebo macOS, pro jakékoliv zařízení máme antivirové řešení. Neváhejte se na nás obrátit žádostí o konzultaci.

Servis zařízení všech typů a značek

Opravujeme všechny modely