Projevy vadného napájecího konektoru notebooku

 • Napájecí konektor je vyviklaný
 • Notebook se nabíjí přerušovaně
 • Notebook funguje, ale nenabíjí baterii
 • Napájecí adaptér notebooku se přehřívá
 • Napájecí konektor se přehřívá a smrdí
 • Napájecí konektor se v notebooku zlomil
 • S napájecím konektorem se musí manipulovat, aby nabíjel
 • Napájecí konektor je roztavený nebo jiskří
 • Notebook je nestabilní, když se nabíjí
 • Při nabíjení notebooku blbne touchpad
 • Napájecí konektor má ulomený středový kontakt / center pin

Víme co děláme

Zakládáme si na naprosto osobním přístupu ke každé zakázce. Zákaznická zkušenost je pro nás na prvním místě. Rychlost opravy je svižná, ale kvalitní práce někdy vyžaduje čas navíc. Jsme servis, který se nikdy nesnažil být nejlevnější. Jsme servis, který se snaží být nejpoctivější a těší nás, že si nás za to naši zákazníci už téměř 10 let váží.

Osobní přístup
100%
Rychlost opravy
80%
Cena služby
70%

Oprava napájecího konektoru notebooku / Servis Hradec Králové

Sledujete film na notebooku položeném na stole. Rychlé kroky, škubnutí za napájecí kabel, rána, počítač mizí z obzoru. Postava v pozadí vyrovnává svůj krok ve snaze počítač nerozšlápnout. Podobnou situaci zná asi každý uživatel notebooku. Vytržený napájecí konektor je jedna z nejčastějších závad notebooků a projevuje se tím, že notebook nedobíjí, nebo se napájení přerušuje.

Jak opravujeme napájecí konektory u notebooků?

Nevěšte hlavu, vše se dá zachránit. Stačí trocha znalostí, správný postup a profesionální technika. To vše máme. Pro vás!
Ať už je váš napájecí konektor uvolněný, ohnutý, nebo rovnou vytržený, vše začíná rozebráním celého notebooku a vyjmutím základní desky. Teprve poté dokážeme určit rozsah škod. Pokud je to možné, řešíme podobné případy opravou. Konektor se připájí zpět na základní desku a zafixuje tak, aby nedošlo k opětovnému poškození. Pokud je napájecí konektor rozbitý, vyměníme ho za jiný. Ale nebojte, nestojí to svět! Samozřejmě před předáním vše proměříme a ozkoušíme, abyste u nás druhý den neklepali znovu.

Notebook dobíjí, ale přerušovaně? S opravou neotálejte.

Neustálé odpojování a připojování notebooku k napájení je zatloukání hřebíků do rakve vaší baterie. Při připojení konektoru totiž do baterie „vtrhne” velký proud. Pokud se napájení přerušuje, může tento „šok” baterie zažívat i několikrát za minutu. A to jí zaručeně pošle do křemíkového nebe. Proto je důležité závady napájecího konektoru nepodcenit a obrátit se na profesionální servis.

Stačí si zapsat za uši naše telefonní číslo – 731 555 556. V případě poruchy notebooku volejte náš servis nebo si objednejte náš bezplatný svoz z celé ČR. Vrátíme vám kvalitně opravený notebook rychle a nebude vás to stát jmění…

Servis zařízení všech typů a značek

Opravujeme všechny modely